İstanbul hava durumu Hakkımızda

İstanbul Hava Durumu Hakkımızda Sayfasına Öncelikle Hoşgeldiniz. Genel Olarak Sitemiz ve hizmet bilgileri hakkında açıklama sayfasıdır. Sağlıklı, Mutlu ve Güneşli Günler Dileğiyle.
 

Bugün Bugün 16 Aralık 2018 Pazar

İstanbul Hava durumu tahmini


İstanbul Hava durumu günlük tahmini
4.3°C
Açık
Son Güncelleme :
16:06:50
Nem Oranı :
% 59
Basınç :
1015.8 hPa
Görüş Mesafesi :
10 km
Rüzgar :
Güneybatıdan 22 km/saat
 

Hakkımızda İstanbul Hava Durumu Meteoroloji Tahmini

Değerli Ziyaretçimiz

İstanbulHavadurumu.com 2017 yılında kurulmuş olup. Birinci önceliği olarak siz ziyaretcilerimize en güncel ve en doğru hava tahmin raporunu sunmaktır. Profesyonel ekip kalitesi ile bilglerimiz University of Adelaide, The University of Birmingham ve University of St Andrews üniversitelerinden sağlanmaktadır.

  • Hastalık nedenlerinden dolayı hava durumunu takip eden ziyaretcilerimize hizmet(kalp hastalıkları, tansiyon hastaları, Astım ve benzeri alerjik hastalıkları olan ziyaretcilerimiz)
  • Hastalık nedenlerinden dolayı hava durumunu takip eden ziyaretcilerimize hizmet(kalp hastalıkları, tansiyon hastaları, Astım ve benzeri alerjik hastalıkları olan ziyaretcilerimiz)
  • 365 Günlük iş yoğunluğundan kurtulmak isteyipte 15 günlük izni olanlara doğru yer seçimi ve tarihlerde yıllık izinlerini kullanmaları sağlamak.
  • Yolculuk yapmak zorunda olan çalışanlara hizmet (Uçak pilotu, Helikopter pilotu, Nakliyat Şöförleri, Otobüs Kaptanları, Hostesler, Hostlar, Tatile çıkan aileler)
  • Hafta sonu planı yapan birey ve ailelerin hava durumundan haberdar olmalarını sağlamak.
  • Hava durumu tahmininde bizlere güvenip sitemizden yararlanan tüm ziyaretcilerimize teşekkür ederiz.
İstanbul Hava durumu 15 günlük
Hava Durumu İstanbul Reklam Alanı  


Verilen bilgiler 5 günlük olup 3 günden sonrasın 1 derece + veya - fark olabilmektedir. Lütfen aralıklı olarak durumları kontrol ediniz.
İstanbul Hava Durumu